Kadra Narodowa w Łyżwiarstwie figurowym

Data ostatniej aktualizacji: 2021-09-24

SENIORZY
lpimię i nazwiskopłećnumer licecnjidata urodzeniaklubkonkurencja
1Olexandra BorysovaF627/20141998-10-16ŁAŁ Łódźpara taneczna
2Aaron FreemanM2515/20201997-06-26KS EDGE SA Katowicepara taneczna
3Pavel GolovishnikovM2148/20191995-07-12MKS Axel Toruńpara taneczna
4Natalia KaliszekF086/20111996-05-17MKS Axel Toruńpara taneczna
5Anastasia PolibinaF1430/20162000-06-30MKS Axel Toruńpara taneczna
6Maksym SpodyrievM639/20141993-12-29MKS Axel Toruńpara taneczna
7Elżbieta GabryszakF053/20111998-08-06ŁKS Soła Oświęcimsolistka
8Ekaterina KurakovaF1674/20182002-06-24MKS Axel Toruńsolistka
9Natalia LerkaF425/20122002-04-19MKŁ Łódźsolistka
10Kornel WitkowskiM267/20112002-01-03MKS Axel Toruńsolista
11Miłosz WitkowskiM266/20111999-10-18MKS Axel Toruńsolista
12Anna HernikF323/20112005-05-01ŁKS Soła Oświęcimpara sportowa
13Michał WoźniakM090/20111999-07-01ŁKS Soła Oświęcimpara sportowa

JUNIORZY
lpimię i nazwiskopłećnumer licecnjidata urodzeniaklubkonkurencja
1Joshua AndariM1958/20192002-10-03MKŁ Łódźpara taneczna
2Filip BojanowskiM471/20122002-11-30MKS Axel Toruńpara taneczna
3Sofiia DovhalF2152/20192006-12-08MKS Axel Toruńpara taneczna
4Arina KlimovaF2330/20202006-01-21MKS Axel Toruńpara taneczna
5Wiktor KuleszaM1426/20162003-08-28MKS Axel Toruńpara taneczna
6Olivia OliverF1798/20182003-02-08MKŁ Łódźpara taneczna
7Karolina BiałasF131/20112004-07-12UKŁF Spin Katowicesolistka
8Weronika FerlinF630/20142007-11-26UIKŁF Piruette Opolesolistka
9Wiktoria MałyniakF4042/20212007-12-13MUKS Walley-Plus Duo Warszawasolistka
10Noelle StreuliF3957/20212007-07-24MUKS Walley-Plus Duo Warszawasolistka
11Jakub LofekM148/20112005-12-03UKŁF Unia Oświęcimsolista

JUNIORZY MŁODSI
lpimię i nazwiskopłećnumer licecnjidata urodzeniaklubkonkurencja
1Dorota KonieczkaF1326/20152008-06-01GKS Stoczniowiec Gdańsksolistka
2Matylda PaszyńskaF1684/20182007-04-15MKS Rewia Warszawasolistka
3Julia PolniukF1363/20152006-11-07MUKS Euro6 Warszawasolistka
4Alicja RejmentF650/20142007-06-19MKS Axel Toruńsolistka
5Aleksandra StańczykF616/20142008-01-14UKŁF Spin Katowicesolistka
6Marcin KiełbasaM1388/20162007-11-10MKŁ Łódźsolista
7Pavlo KliminM1319/20152008-05-09UKŁF Ochota Warszawasolista

MŁODZICY
lpimię i nazwiskopłećnumer licecnjidata urodzeniaklubkonkurencja
1Marcel LasockiM1912/20192010-04-01GKS Stoczniowiec Gdańskpara taneczna
2Magdalena ŁyżwińskaF1911/20192010-11-02GKS Stoczniowiec Gdańskpara taneczna
3Anastasiia BezuhlaF1613/20182008-10-07KS EDGE SA Katowicesolistka
4Zofia BochenekF1342/20152008-10-20FSA Warszawasolistka
5Marika Ciok-MakanderF1618/20182009-07-31GKS Stoczniowiec Gdańsksolistka
6Aleksandra JanikowskaF1406/20162009-03-18UIKŁF Piruette Opolesolistka
7Natalia RadeckaF635/20142009-02-11UIKŁF Piruette Opolesolistka
8Nikola StrokoszF1478/20172010-12-08FSA Warszawasolistka
9Julia SuboczF1654/20182011-01-21UIKŁF Piruette Opolesolistka
10Zofia Woyton-ZapartF1548/20172010-01-08ŁTŁF Łódźsolistka
11Zariana ZapolskaF1538/20172009-07-09UIKŁF Piruette Opolesolistka
12Gabriela ZieleniewskaF1454/20172010-10-06UKŁF Spin Katowicesolistka
13Jan GułajM1527/20172008-10-04MKŁ Łódźsolista
14Antoni JędrakM1940/20192010-04-24MUKS Euro6 Warszawasolista
15Ryszard SiudekM1423/20162009-07-08MKS Axel Toruńsolista
16Antoni SzymańskiM1470/20172009-03-20MKŁ Łódźsolista

 

Kadra Narodowa w Łyżwiarstwie synchronicznym

Data ostatniej aktualizacji: 2021-09-07

SENIORZY
lpimię i nazwiskopłećnumer licecnjidata urodzeniaklubkonkurencja
1Paulina DrążkowskaF015/20112002-12-25SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
2Marta FrąckowiakF398/20122001-10-04SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
3Barbara GrabowskaF1491/20172003-06-20SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
4Julia HajskaF597/20142004-07-05SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
5Natalia HoffmanF493/20132003-02-08SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
6Karolina KapitańskaF394/20122001-02-27SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
7Maryia KrytskayaF4025/20212002-04-24SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
8Elizaveta LabunetsF287/20112000-07-18SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
9Anna LenckowskaF595/20142006-01-06SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
10Natalia MackiewiczF521/20132002-08-23SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
11Amelia MamontowiczF177/20112003-02-19SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
12Oktawia SawickaF1345/20152005-06-28SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
13Karolina StalińskaF1561/20172003-05-01SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
14Magdalena SzczepańskaF1356/20152004-01-11SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
15Andrea TassardF4045/20211998-04-24SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
16Hanna TrawickaF1562/20172003-03-01SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
17Izabela ZielenkiewiczF484/20132003-12-05SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
18Gabriela ZielińskaF362/20122002-07-19SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
19Ada ŻuranskaF513/20132001-03-09SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
20Iga ŻurańskaF508/20132003-09-13SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna

JUNIORZY
lpimię i nazwiskopłećnumer licecnjidata urodzeniaklubkonkurencja
1Martyna BąkowskaF1348/20152006-12-08SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
2Grażyna FrozynaF664/20142007-09-25SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
3Karolina HebdaF097/20112005-01-04SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
4Maja ObarzanekF1645/20182007-06-22SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
5Magdalena PietrzakF1653/20182007-11-13SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
6Natalia PietrzakF1652/20182007-11-13SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
7Zofia Joanna StelterF1346/20152007-09-05SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
8Karolina SzymańskaF1407/20162005-10-09SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
9Kamila WiniarskaF1487/20172003-07-16SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna
10Kaja ZiółkowskaF1350/20152007-09-07SKF Iceskater Gdańskformacja synchroniczna