W rankingu widoczni są tylko zawodnicy z aktywną licencją PZŁF.
Po kliknięciu w nazwisko wyświetlą się zawody ujęte do obliczenia punktów.
Rank | Punkty | Imię i nazwisko | Klub | Klasa sportowa |
---|
1 | 32.72 | KULIG Emma | KS Cieszyn | Klasa srebrna |
| | 33.59 - PGE Halloween Cup 2023 (2023-10-29) |
| | 31.84 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
2 | 31.58 | HLYNOVA Krystyna | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 33.31 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 29.85 - Zawody Otwarcia Sezonu 2023/2024 (2023-09-24) |
3 | 30.93 | DAVIDCHYK Kira | GKS Stoczniowiec Gdańsk | Klasa srebrna |
| | 31.24 - Walley Winter Cup 2024 (2024-01-05) |
| | 30.62 - Zawody Otwarcia Sezonu 2023/2024 (2023-09-24) |
4 | 26.69 | BRAUNER-PALASZYNSKA Oksana | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 27.09 - Puchar Ziemi Oświęcimskiej 2023 (2023-11-03) |
| | 26.29 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
5 | 25.62 | NIEMIER Nina | KŁF Skating Poznań | Klasa brązowa |
| | 26.00 - Walley Winter Cup 2024 (2024-01-05) |
| | 25.24 - Puchar Krakowa 2023 (2023-04-23) |
6 | 24.72 | LOZYTSKA Anna | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 26.32 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 23.11 - Puchar Ziemi Oświęcimskiej 2023 (2023-11-03) |
7 | 24.37 | KOSNIEWSKA Amelia | UIKŁF Piruette Opole | Klasa brązowa |
| | 25.78 - Zawody Otwarcia Sezonu 2023/2024 (2023-09-24) |
| | 22.96 - Puchar Krakowa 2023 (2023-04-23) |
8 | 24.10 | MIRONCHANKA Darya | KS ŁF CASCADE Poznań | Klasa brązowa |
| | 24.89 - PGE Halloween Cup 2023 (2023-10-29) |
| | 23.30 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
9 | 23.83 | STRZELEC Melania | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 24.77 - Puchar Ziemi Oświęcimskiej 2023 (2023-11-03) |
| | 22.88 - Walley Winter Cup 2024 (2024-01-05) |
10 | 23.80 | CUPIAL Hanna | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 23.85 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
| | 23.75 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
11 | 23.59 | OCHAL Maja | UKŁ Spin Katowice | Klasa brązowa |
| | 23.93 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 23.25 - Puchar Ziemi Oświęcimskiej 2023 (2023-11-03) |
12 | 21.59 | GORSTKA Helena | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 22.56 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 20.61 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
13 | 21.49 | ZIETALA Anna | FSA Warszawa | Klasa brązowa |
| | 21.53 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 21.44 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
14 | 21.34 | SZLEMBARSKA Roksana | PKŁF Zwyrtany | Klasa brązowa |
| | 21.48 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 21.20 - Walley Winter Cup 2024 (2024-01-05) |
15 | 21.34 | SWIATKOWIAK Kalina | KŁF Skating Poznań | Klasa brązowa |
| | 21.39 - PGE Halloween Cup 2023 (2023-10-29) |
| | 21.28 - Puchar Elbląga 2023 (2023-12-08) |
16 | 21.27 | BACIK Zofia | UKŁ Spin Katowice | Klasa brązowa |
| | 22.21 - Puchar Ziemi Oświęcimskiej 2023 (2023-11-03) |
| | 20.32 - PGE Halloween Cup 2023 (2023-10-29) |
17 | 21.24 | KIELBASINSKA Hanna | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 22.11 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 20.36 - Zawody Otwarcia Sezonu 2023/2024 (2023-09-24) |
18 | 21.06 | KSENEVICH Marja | GKS Stoczniowiec Gdańsk | Klasa brązowa |
| | 21.07 - PGE Halloween Cup 2023 (2023-10-29) |
| | 21.04 - Zawody o Puchar Koziołka Lubelskiego 2023 (2023-11-10) |
19 | 20.97 | GEBSKA Agata | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 22.21 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 19.73 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
20 | 20.73 | PAJEK Anastazja | UIKŁF Piruette Opole | Klasa brązowa |
| | 21.61 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
| | 19.84 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
21 | 20.58 | KESKA Aniela | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 22.18 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 18.98 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
22 | 20.44 | PIESZAK Lilianna | GKS Stoczniowiec Gdańsk | Klasa brązowa |
| | 20.93 - Puchar Elbląga 2023 (2023-12-08) |
| | 19.94 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
23 | 20.27 | PUCHALA Amelia | KŁF Lajkonik Kraków | Klasa brązowa |
| | 21.00 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 19.54 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
24 | 20.19 | ZOLNA Gabriela | KŁF Lajkonik Kraków | Klasa brązowa |
| | 20.19 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 20.18 - Puchar Elbląga 2023 (2023-12-08) |
25 | 19.96 | WITALA Lena | KS Cieszyn | Klasa brązowa |
| | 20.18 - Puchar Ziemi Oświęcimskiej 2023 (2023-11-03) |
| | 19.73 - XVII Zawody Mikołajkowe 2023 (2023-11-29) |
26 | 19.68 | MEDES Eliza | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 21.02 - Zawody Otwarcia Sezonu 2023/2024 (2023-09-24) |
| | 18.33 - Zawody o Złotą Łyżwę Podhala 2023 (2023-10-12) |
27 | 19.50 | TOMASIK Marta | UKŁ Spin Katowice | Klasa brązowa |
| | 19.81 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 19.18 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
28 | 19.39 | JONCZYK Kalina | MKŁ Łódź | Klasa brązowa |
| | 19.87 - Puchar Krakowa 2023 (2023-04-23) |
| | 18.90 - Walley Winter Cup 2024 (2024-01-05) |
29 | 19.29 | WOJNAR Hanna | KS Cieszyn | Klasa brązowa |
| | 20.22 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 18.35 - Poznań Autumn Cup 2023 (2023-11-24) |
30 | 18.79 | PRUS Aleksandra | KŁF Skating Poznań | Klasa brązowa |
| | 19.12 - Walley Winter Cup 2024 (2024-01-05) |
| | 18.45 - Puchar Poznania 2023 (2023-04-01) |
31 | 18.67 | SZAWRACKA Nadia | AS Lublin | Klasa brązowa |
| | 18.71 - Puchar AS Lublin 2024 (2024-01-26) |
| | 18.62 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
32 | 18.65 | TRANDINA Alina | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 20.57 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 16.72 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
33 | 18.63 | BOMBA Hanna | PKŁF Zwyrtany | Klasa brązowa |
| | 18.82 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
| | 18.43 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
34 | 18.19 | WOZNIAK Irena | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 19.65 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 16.72 - Puchar Ziemi Oświęcimskiej 2023 (2023-11-03) |
35 | 18.18 | MARKIEWICZ Anna | KŁF Lajkonik Kraków | Klasa brązowa |
| | 18.41 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 17.94 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
36 | 18.06 | BOGUDZINSKA Milena | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 18.16 - XVII Zawody Mikołajkowe 2023 (2023-11-29) |
| | 17.95 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
37 | 17.81 | DROBISZ Hanna | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 17.95 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 17.67 - Zawody o Puchar Koziołka Lubelskiego 2023 (2023-11-10) |
38 | 17.77 | JEKIELEK Maja | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 18.09 - Zawody Otwarcia Sezonu 2023/2024 (2023-09-24) |
| | 17.44 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
39 | 17.47 | PEKALA Lavinia | KŁF Lajkonik Kraków | Klasa brązowa |
| | 17.55 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
| | 17.39 - XVII Zawody Mikołajkowe 2023 (2023-11-29) |
40 | 17.40 | GARBARCZYK Lucja | PKŁF Zwyrtany | Klasa brązowa |
| | 18.24 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 16.55 - Zawody o Puchar Koziołka Lubelskiego 2023 (2023-11-10) |
41 | 17.33 | MITOSZ Malgorzata | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 17.91 - Walley Winter Cup 2024 (2024-01-05) |
| | 16.75 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
42 | 17.24 | ZUKOWSKA Magdalena | MKŁ Łódź | Klasa brązowa |
| | 17.95 - XVII Zawody Mikołajkowe 2023 (2023-11-29) |
| | 16.52 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
43 | 17.04 | SERGEEVA Margarita | KŁF Lajkonik Kraków | Klasa brązowa |
| | 17.38 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 16.70 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
44 | 16.78 | KUSNIEREK Antonina | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 16.93 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 16.62 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
45 | 16.60 | KLIS Kinga | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 16.60 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 16.60 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
46 | 16.56 | KHIVRICHEVA Myroslava | GKS Stoczniowiec Gdańsk | Klasa brązowa |
| | 17.50 - Puchar Elbląga 2023 (2023-12-08) |
| | 15.61 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
47 | 16.42 | LACH Pola | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 16.48 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 16.35 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
48 | 16.32 | PETRUS Anna | KS EDGE SA Katowice | Klasa brązowa |
| | 16.44 - Walley Winter Cup 2024 (2024-01-05) |
| | 16.20 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
49 | 16.17 | BIELUSZKO Alina | GKS Stoczniowiec Gdańsk | Klasa brązowa |
| | 16.30 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 16.04 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
50 | 16.16 | WYROBIEC Olimpia | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 16.20 - Zawody o Złotą Łyżwę Podhala 2023 (2023-10-12) |
| | 16.12 - Zawody Otwarcia Sezonu 2023/2024 (2023-09-24) |
51 | 16.07 | GAWLIK Anna | KS Cieszyn | Klasa wstępna |
| | 17.30 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 14.83 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
52 | 15.90 | SZARY Zuzanna | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 16.18 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
| | 15.62 - Zawody Otwarcia Sezonu 2023/2024 (2023-09-24) |
53 | 15.70 | BUDZISZ Lena | PKŁF Zwyrtany | Klasa brązowa |
| | 17.04 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 14.35 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
54 | 15.59 | JAGLO Paulina | UIKŁF Piruette Opole | Klasa brązowa |
| | 16.47 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
| | 14.70 - XVII Zawody Mikołajkowe 2023 (2023-11-29) |
55 | 15.48 | MEDES Liliana | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 15.66 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
| | 15.30 - XVII Zawody Mikołajkowe 2023 (2023-11-29) |
56 | 15.37 | ROZHKOWA Karolina | MKS Axel Toruń | |
| | 15.77 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 14.97 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
57 | 15.32 | LECHOCINSKA Amelia | MKŁ Łódź | Klasa brązowa |
| | 15.76 - Walley Winter Cup 2024 (2024-01-05) |
| | 14.87 - XVII Zawody Mikołajkowe 2023 (2023-11-29) |
58 | 15.25 | LASKA Anna | UKŁ Spin Katowice | Klasa wstępna |
| | 16.09 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 14.40 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
59 | 14.09 | ZAJAC Hanna | UKŁF Unia Oświęcim | Klasa brązowa |
| | 15.01 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 13.16 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
60 | 13.82 | SWIERCZ Maria | UKŁ Spin Katowice | Klasa wstępna |
| | 14.45 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 13.18 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
61 | 13.42 | SZOPINSKA Jowita | PKŁF Zwyrtany | Klasa wstępna |
| | 14.24 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
| | 12.60 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
62 | 12.93 | SZPAKOWSKA Pola | MKS Axel Toruń | Klasa brązowa |
| | 15.21 - Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju 2024 (2024-01-18) |
| | 10.65 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
63 | 12.52 | POTYRA Hanna | MUKS Euro6 Warszawa | Klasa wstępna |
| | 13.86 - XX MiniEuropa 2024 (2024-03-01) |
| | 11.17 - Opolska Łyżwa 2024 (2024-02-09) |
64 | 11.89 | KOKOC Aleksandra | KS Skate and Dance | |
| | 12.09 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |
| | 11.68 - Puchar AS Lublin 2024 (2024-01-26) |
65 | 9.07 | SZARPAK Lena | UKŁF Salchow Lublin | Klasa wstępna |
| | 11.35 - Puchar AS Lublin 2024 (2024-01-26) |
| | 6.78 - 2nd Edge Cup 2024 (2024-02-21) |